{{ productAwardLocalized.Quote }}

Fathom E+ Pro 29 1

€ 3.699

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Rij met power en controle over ruwe wegen, zandpaden of singletracks. Deze nieuwe offroad E-bike helpt je op een compleet nieuwe manier om heuvels en uitdagend terrein te overwinnen.

De gloednieuwe Fathom E+ heeft een lichtgewicht ALUXX SL aluminium frame met een trail-vriendelijke geometrie. Hij heeft een 625 Wh EnergyPak dat in de onderbuis is geïntegreerd en een RideControl ONE computer met bediening op het stuur. Fraai uiterlijk en nog fraaiere prestaties. Deze direct reagerende hardtail is ontworpen voor gematigd XC-terrein tot aan meer uitdagend technische trails. De SyncDrive Pro motortechnologie biedt 360 procent instelbaar vermogen dat je exact kunt aanpassen aan jouw manier van rijden. Het frame is ontwikkeld voor en voorzien van een 130 mm geveerde voorvork terwijl de Giant E-bike app je toegang geeft tot gezondheids-, fitness- en navigatiefuncties.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Geïntegreerd ontwerp:

Het 625 Wh EnergyPak is geïntegreerd in de onderbuis en de RideControl ONE bedieningsknoppen zijn eenvoudig te bedienen.

Instelbare kracht:

SyncDrive Pro motortechnologie biedt 360% instelbaar vermogen waarmee je jouw E-bike exact kunt aanpassen aan jouw manier van rijden.

Snel reagerende hardtail-handling:

Frame is ontwikkeld en geschikt voor een 130 mm geveerde voorvork voor soepele offroad-controle.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 625 / SyncDrive Pro

  • Actieradius
  • Zwaar: 52 KM 32 miles
  • Goed: 105 KM 65 miles
  • Ideaal: 180 KM 111 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Pro
  • Bedieningsunit
    Giant RideControl Ergo
  • Display
    Wireless display compatible (ANT+ and Bluetooth)
  • Accu
    Giant EnergyPak Smart 625, 36V 13.8Ah integrated Lithium-Ion
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Dusty Blue/Black
  • Frame
    ALUXX SL aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" head tube, 148x12mm Thru-Axle, integrated KS18 kickstand mount
  • Voorvork
    RockShox Recon Silver RL,130mm travel, Lock-out, Tapered Steerer,15x110mm BOOST, MaxleLite
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect TR Riser 31.8x780mm
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch, dropper, 30,9mm, under bar remote lever
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Deore, 12-speed
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano SLX, 12-speed, Shadow+
  • Remmen
    Shimano BR-MT420, 4-piston, hydraulic disc, 203mm [F], 180mm[R]
  • Remhendels
    Shimano Deore BL-MT401
  • Cassette
    Shimano HG-M6100, 10-51T, 12-speed
  • Ketting
    KMC e12 Sport EPT e-bike optimized
  • Crankset
    Praxis Wavetm 36T Cold Forged 4130 premium steel Praxis e-Cadet+ custom forged crankarm set
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant XCT 29 Tubeless Ready 25mm e-bike optimized
  • Naven
    Shimano MT410 Boost, Center-Lock, [F] 110x15 [R] 148x12mm Micro-Spline Drive Body Thru-axle
  • Spaken
    Sapim E-Lite [r] Race [f]
  • Banden
    Maxxis DHF 29X2.5" WT Foldable 60TPI TLR EXO [F]Maxxis Aggressor 29X2.5" WT Foldable 60TPI TLR EXO [R]
  • Extra's
    Giant EnergyPak 6A Smart Charger, Tubeless kit (liquid, valves, levers, manual, tool)
  • Gewicht
    20 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

De geheel nieuwe Fathom E + Pro helpt je heuvels en uitdagend terrein op een geheel nieuwe manier te overwinnen. Nieuw dit jaar is de EnergyPak Smart Compact 625-batterij. Deze hardtail is speciaal ontworpen voor een uitgebalanceerd, stabiel rijgedrag met zijn 29 inch wielen. De SyncDrive Pro-motor geeft je 360 procent instelbaar vermogen.

Fathom E+ Pro 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)40515,945517,950519,953521,1
BZitbuis hoek (degrees)76,0°76,0°76,0°76,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57522,660023,662524,665025,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1054,11154,51254,91355,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)66,0°66,0°66,0°66,0°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512512
GNaloop (mm) (inch)108,54,3108,54,3108,54,3108,54,3
HWielbasis (mm) (inch)120447,4123148,5125849,5128550,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)61624,362524,66352564425,4
LReach (mm) (inch)42116,644417,546718,449019,3
MStand Over Height (mm) (inch)75829,87623079431,381632,1
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4602,4702,8
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
Tubeless Systeem
PedalPlus 6-Sensor Technologie
SyncDrive Pro
RideControl Ergo
Energypak

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.